Troy-Met Kalite Kontrol Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tahribatsız muayene, spektroskopi ve sertlik ölçüm testleri alanında eğitimli, tecrübeli, konusunda uzman mühendis kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru bir şekilde karşılamayı amaç ve ilke edinmiştir.

Müşterilerinin katma değeri yüksek ve kaliteli üretim yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları cihazların sağlanmasını amaçlayan Troy-Met, dünyada konusunda uzman üretici firmalar ile çalışmakta ve hedeflenen sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin çözüm ortağı olarak hareket etmektedir.

Misyon

Troymet Kalite Kontrol Sistemleri tahribatsız muayene, spektroskopi ve sertlik ölçüm testleri alanında eğitimli, tecrübeli, konusunda uzman mühendis kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru bir şekilde karşılamayı ilke edinmiştir. Sürekli iyileştirme yaklaşımını prensip edinen firmamızın amacı müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Vizyon

Troymet Kalite Kontrol Sistemleri; Türkiye, komşu ülkeler ve Ortadoğu’da hedeflenen sektörlere dair dünyadaki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek edindiği bilgi ve tecrübeyi müşterilerine aktararak, ülkelerin gelişimleri için hayati öneme haiz olan birçok alandaki endüstriyel uygulamalarda oluşan aksaklıkların giderilmesini ve müşteri odaklı bir anlayışla, müşterilerinin üretim kalitesinin gelişmiş ülkelerle rekabet edebilecek en üst seviyeye taşınmasını sağlamayı kendine vizyon edinmiştir.